דלג לתוכן

מבצע חורף! עד 50% הנחה

  תנאי שימוש


  תנאי השימוש בחנות המכירות המקוונת - Loran

  ברוכים הבאים לחנות המכירות המקוונת של Loran. כדי להשתמש באתר זה (שבהמשך יכול להתייחס לו כ"האתר"), יש לך להסכים לתנאים המציינים למטה. בביצוע הזמנה דרך האתר, אתה מצהיר ומתחייב שקראת והבנת את תנאי השימוש הללו ואתה מסכים להם במלואם. אם אינך מסכים לתנאים אלו, אנא אל תשתמש באתר.

  **פרטי החברה**
  WSM GLOBAL LTD היא החברה שמארחת את האתר ומפעילה את חנות המכירות המקוונת של Lilis (שבהמשך תקרא לה "החברה"). מידע נוסף אודות החברה ניתן למצוא בפרטי הקמפיין בסוף מסמך זה.

  **שימוש ותוכן**
  א. שימוש באתר מתאפשר רק לאנשים מעל גיל 18. כדי לרכוש מוצרים בחנות המכירות המקוונת של Loran, יש לך ליצור חשבון באתר.

  ב. אתה מסכים לא להשתמש באתר למטרות בלתי חוקיות, לא הולמות או מזיקות. אתה מבין ומסכים שאין לך זכות להפר את אבטחת האתר או מערכות המידע שלו.

  ג. תוכן המוצג באתר מיועד למטרות מידע בלבד ואינו מהווה ייעוץ מקצועי או המלצה. החברה אינה אחראית לשימוש בתוכן המוצג באתר על ידי כל אדם ואינה יכולה לשמשו למטרות החלטות או התנהגות מסחרית.

  **הזמנות ותשלומים**
  א. כדי לרכוש מוצרים באתר, עליך לבצע הזמנה דרך האתר ולבצע תשלום באמצעות אחת מאמצעי התשלום הזמינים באתר.

  ב. המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ, אך אינם כוללים דמי משלוח. הלקוח ייאלץ לשלם את דמי המשלוח המתאימים בעת ההזמנה.

  ג. כל התשלומים של הלקוח יתבצעו דרך אמצעים בטוחים, והמידע האישי יישמר באופן מאובטח. החברה אינה אחראית לאובדן או לפגיעה הנגרמת על ידי שימוש לא נאות בפרטי כרטיס אשראי או באמצעים אחרים לתשלום.

  **משלוח ומסירה**
  א. החברה תנסה לספק את ההזמנות בהקדם האפשרי, אך אין התחייבות לספק אותן בזמן ספציפי. זמני המסירה יכולים להשתנות על פי מיקום הלקוח ומשלוחים בינלאומיים.

  ב. הלקוח אחראי על הזנת כתובת מסירה נכונה. החברה אינה אחראית לאובדן או לאכזבה במקרה של כתובת שג

  תשלום מאובטח

  שירות לקוחות

  איכות גבוהה במחירים נמוכים

  הוזמן לפני 23:59 - נשלח מחר